Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/autos24.pl/includes/menu.inc).

Przydatne informacje na temat nowych aparatów oferowanych przez Nikona.

Szukając cyfrówki dla siebie wiele osób wybiera produkty Nikona. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ ten japoński producent fotograficznego sprzętu od wielu lat robi świetne urządzenia zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.


Przy okazji Nikon daje rynkowi fotograficznemu sporo nowatorskich pomysłów i patentów, jakie później są wykorzystywane przez inne firmy i niejako się stają standardem w branży. Niekiedy jednak zostają wykorzystane tylko przez Nikona, tak się ma na przykład z formatem nikon dx,nasza strona internetowa|serdecznie zapraszam oznaczającym specyfikację stosowanej w aparatach światłoczułej matrycy. Ten format Nikona jest 1,5 razy mniejszy od pełnowymiarowej klatki, firma stosuje w swoich urządzeniach, przykładowo takich jak nikon f65, obu rodzajów matryc.
Nowoczesne budynki
Author: O Palsson
Source: http://www.flickr.com


Jednym z najbardziej udanych przedstawicieli firmy Nikon wyposażonych w matrycę o pełnym wymiarze FX jest nikon d 700-nikon d 700|.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (http://www.alufinish.pl/pl/o/k/elektrochemiczne-kapiele-wyblyszczajace-81.html) zamieszczone pod tym linkiem. Z pewnością odnajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Jego premiera wzbudziła bardzo dużo emocji wśród profesjonalnych fotografów, bowiem za niezbyt wygórowaną cenę jak na tę grupę urządzeń dostali oni doskonałe narzędzie do pracy. PaRAMetry tego Nikona na pewno będą zachęcać wielu miłośników fotografii do przesiadki na niego, ponieważ są dużo lepsze niż bezpośrednich konkurentów. Bardzo ciekawie będzie się też prezentował inny model, tym razem z matrycą APS-C, czyli po prostu nikon d500-ciąg dalszy. Tu również w specyfikacji nie było żadnych kompromisów.


Ten model japońskiego producenta bardzo się wyróżnia pośród konkurencji, zwyczajnie zostawiając ich mocno w tyle, przez co także stanowi bardzo ciekawą propozycję dla wymagających fotografów.